Інтернет магазин будматеріалів BauGrupp.

Ми спеціалізуємося на сухих та пастоподібних будматеріалах. В асортименті представлені кращі марки сухих сумішей, грунтівок, клеїв, керамзита и шпаклівок по доступним цінам від виробників Кнауф, Баумит, Сілтек, Мастер, Єврогіпс, Артісан та інші.

logo4В списку представлених товарів можливо підібрати необхідні будматеріали, кріплення, грунтівки, рідкі цвяхи та герметики.Якщо вам потрібно купити будматеріали в інтернет магазине в Києве або Київській області з доставкою , у нас можна знайти все необхідне.

Запропоновані конкурентоздатні ціни на будівельні матеріалі для зовнішніх стін є одною з наших основних переваг. Завдяки зручному каталогу продукції з зображеннями та докладним описом характеристик, наші клієнти швидко знаходять саме те, що шукали по низьким цінам. Купити будматеріали з доставкою ц Києві и Київській області за допомогою нашого інтернет магазина не завдасть вам труднощів – на сайті є функція доставки. Основні напрямки нашої роботи: сухі суміші, гіпсокартон, утеплювачі, матеріали для стель, стін та підлог.

Відгуки

Отличный магазин, купил то. что не мог найти ни в каком другом магазине, все очень нравится.
Олег Иванович
Занимаюсь торговлей в своих 2-х магазинах, постоянно покупаю некоторые товары здесь - все просто отлично.
Светлана Никанорова

Що ми пропонуєм?

Інтернет магазин будматеріалів «BaumitShop» успішно функціонує на будівному ринку та постійно привертає нових клієнтів.

  • Співробітництво

    Ми роздивляємося співробітництво, як з великими компаніями, так і з приватними клієнтами у плані постачання будматеріалами.

  • Зручно купувати

    Вся продукція нашого магазина для вашої зручності розділена на основні категорії.

Наші показники

Цені нище на: 20%

20%

Постійно розширюємо ассортимент на: 40%

40%

Вибір більше ніж у конкурентів на: 60%

60%

Покупці до нас повертаються в: 80%

80%

logo4

Інформація